Rainbow Six: Siege’e La Casa De Papel aktifliği geliyor

Netflix‘in sevilen dizisi La Casa De Papel, bu kere Rainbow Six Siege oyuncularının önüne çıkıyor. Sürükleyici bir soygun hikayesine sahip olan seri, tema olarak oyunculara sunulacak. Rehine modunu baştan tasarlayan geliştiriciler, ayrıyeten oyun içi eşyalarla da oyuncuları ödüllendirecek.

Rainbow Six: Siege’e La Casa De Papel aktifliği geliyor

Ubisoft’un yeni mod ile ilgili açıklaması ise şu formda,

Ubisoft®, Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege için Netflix Orjinal Serisi, La Casa de Papel’e dayanan yeni hudutlu periyodik bir mini aktiflik ilan etti. Aktiflik 20 Kasım’da başlayacak ve 25 Kasım’a kadar sürecek. 21 Kasım’dan 25 Kasım’a kadar Rainbow Six Siege fiyatsız oynanabilecek ve böylelikle herkes bu ortak çalışmayı deneyebilecek! Bu yeni oyun modu Banka haritasında geçecek ve Rehine modu geri getirilecek. Rehineler, elbette, La Casa de Papel’deki soyguncular ve esirleri tarafından giyilen meşhur al tulum ve ikonik maskeyle gizlenmiş olacaklar.

La Casa de Papel oyun içi aktifliği, başkaca Vigil ve Hibana için al tulum ve Kısmı maskeli kıyafet getirecek. Üniformalar, başlıklar, silah kaplamaları ve uğurluklar dahil olmak üzere yekunda sekiz benzersiz eşya mevcut olacak. Bu hususî paketler R6 Kredisi ile satın alınabilecek.

La Casa de Papel aktifliği hakkında daha çokça haber almak için lütfen bu adresi ziyaret et: Rainbow6.com/lacasadepapel

-Basın bülteni

Araç çubuğuna atla