Bedava Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır
Bedava Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır

Bedava Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır? 2020 Güncel

Herkese kucak dolusu sevgiler! Evet, bugün birçok dijital kullanıcının sevdiği interneti nasıl ücretsiz bir şekilde elde edebileceğiniz hakkında detaylı bir rehber vereceğiz. Bugünün sizlerle anlatım sağlayacağımız makale başlığımız: Bedava Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır? 2020 Güncel!

Evet, bu sınırsız internet konusunda Turkcell firması ile tarif edeceğim. Bunun sebebi ise Turkcell firmasının diğer firmalara oranla daha bonkör olması. Diğer iletişim firmalarında da bu tarz teklifler bulunuyor, diğer firmaları da inceleyebilirsiniz.

Bedava Sınırsız İnternet: Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Evet, bu hizmeti birçok kişi biliyordur ama bilmeyen için anlatalım. Turkcell, her Cuma günü uygulamaya giren herkese hediye dağıtıyor. Birçok firma da (Vodafone, Turk Telekom) da bu tarz etkinliklere sahip. Şansınıza ne gelirse artık. Bu etkinlik her hafta yenileniyor. Örneğin 1 haftalık 1 GB internet mi aldınız, haftaya tekrar gelin tekrar alın! Sınırsız…

GNÇ Çatlat Kazan Nasıl Yapılır?

Evet, bunu da GNÇ uygulamasına üye olanlar katılabiliyor. Haftada 2 gün süren bu hediye, Turkcell tarafından desteklenmektedir. Haftanın 2 günü ücretsiz bir şekilde internet sahibi olabilirsiniz. GNÇ programına 18-25 yaş arası katılabiliyor, hemen tıkla ve GNÇ’ye katıl.

GNÇ’ye katılarak birçok paketi uygun fiyata alabilir, ücretsiz bir şekilde internete sahip olabilirsiniz. Her hafta 2 adet internet sizi bekliyor, hemen yumurtaları çatlat ve internet kazan!

Turkcell Goller Cepte Nasıl Yapılır?

Goller Cepte uygulaması bir Turkcell uygulaması. Her hafta en çok gol atabilen maçları seçiyorsunuz. Gollerin sayısına göre sizlere o kadar internet geliyor. 100 MB = 1 GOL. Sizce de çok iyi değil mi? Bir maçta 4 gol olsa günü kurtarırsınız! Goller Cepte uygulamasının Trabzon, Fenerbahçe, GalataSaray, Beşiktaş gibi farklı uygulamaları var, hepsi aynı işlevi görüyor. Hangi takımlıysan onu seç, oyununu oyna! Hemen buraya tıkla ve taraftar uygulamalarını yükle.

Burada içeriğimizin sonuna geldik ama üzülme! Bir sonraki içerikte görüşeceğiz. Ana sayfaya geri dönmek için buraya, oyun haberlerine gitmek için ise buraya tıklayabilirsin. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.